Hakkımızda

Lideri Takip Et

Hakkımızda

Merkezi Kuşadası’nda bulunan Siba Turizm dünden bugüne tatilseverlerin desteğiyle sektörün trendlerini belirleyen, ve bölgede tatil dendiğinde akla ilk gelen markalardan birisi konumundadır. Kuruluşundan bugüne izlediği doğru ve dürüst hizmet politikaları, yapılan teknoloji yatırımları ile günden güne büyüyerek yurt dışı faaliyetlerinden sonra iç turizmdede yoluna emin adımlarla devam etmektedir.

Siba Turizm, yurt içinde binlerce otelin satış ve pazarlamasını gerçekleştiriyor. Müşteri memnuniyetinin ve kaliteli hizmet anlayışının her şeyden önce geldiğine inanan siba Turizm’in tecrübeli çalışanları, bu ilke doğrultusunda ihtiyaçlarınızın tümüne hızlıca cevap verebilmek ve sizlere unutulmaz bir tatil tecrübesi yaşatmak için sonsuz bir özveri ile çalışmaktadırlar.

Ürün ve hizmet planlamasında her zaman misafir görüşlerinin ışığında yol alan ve her görüşü can kulağı ile dinleyen Siba Tur ‘un sektörel başarısının temelinde siz değerli müşterilerine verdiği önem yatmaktadır.

20 yılı aşkın tecrübemizle, Genç ve dinamik profesyonellerimizle, Misafirlerimize verdiğimiz değerle, Bireysel veya kurumsal en ayrıcalıklı tatili yaşamak için her zaman yanınızdayız …