EFSANEVİ YUNAN ADALARI & ATİNA Tur Detay (Ya-001)

  • Ya-001
  • EFSANEVİ YUNAN ADALARI & ATİNA
  • Celestyal Nefeli ile EFSANEVİ YUNAN ADALARI & ATİNA
  • İzmir
  • 3 Gece 4 Gün
Aileler için uygundur Alışveriş mümkündür Merdiven veya tırmanma alanları mevcuttur Sakatlar için uygun tur Öğle yemeği dahildir

EFSANEVİ YUNAN ADALARI & ATİNA Fiyat

Kişi Nereden Tipi Fiyat
1 İzmir Grup 1099-TL

EFSANEVİ YUNAN ADALARI & ATİNA

Celestyal Nefeli ile EFSANEVİ YUNAN ADALARI & ATİNA
3 Gece
4 Gün
Herşey Dahil

%25 EBD Son Rez 29 Şubat
Erken Rezervasyon İndirimi
29 Şubat 2016 tarihine kadar yapılacak olan rezervasyonlarda vergiler hariç rakam üzerinden uygulanacaktır. (ROS Kabinlerde EBD geçerli değildir.)

İZMİR’DEN: 21, 28 TEMMUZ 04, 11, 18, 25 AĞUSTOS 01 EYLÜL

CELESTYAL NEFELİ
GÜN LİMAN VARIŞ KALKIŞ
PRŞ İZMİR - 13:00
PRŞ MİDİLLİ 18:00 23:00
CUMA ATİNA (LAVRION *) 09:30 15:00
CUMA MİKONOS ** 20:00 -
CMTS MİKONOS ** - 03:30
CMTS MİLOS 09:00 18:00
PAZAR İZMİR 08:00 -

** Hava şartlarına göre limanlara inişler tekne ile yapılabilir.
İzmir Gemi Biniş Saati: 09:00 - 11:00


TEKNİK ÖZELLİKLER 
Tonaj : 19.093 
Uzunluk : 163,81 m 
Genişlik : 22,50 m 
Draft : 5,50 m 
Seyir Hızı : 17,5 kn 
Yolcu Güvertesi : 7 
Stabilizatör : EVET 
Elektrik Akımı : 110 / 220 V 
Geminin Sınıfı : Bureau Veritas 

KABİNLER VE PERSONEL 
Dış Kabin Sayısı : 278 
İç Kabin Sayısı : 123 
Toplam Kabin : 401 
Personel Sayısı : 340 
Personel Uyruğu : Avrupa ve Uluslararası

KABİN ÖZELLİKLERİ 
Tüm kabinlerde duş, WC, klima, telefon, TV, kasa ve saç kurutma makinesi bulunmaktadır. 
Ayrıca tüm suitlerde minibar bulunmaktadır.

GEMİ KULLANIM ALANLARI
Leda Büfe 
Kütüphane 
Aegean Restoran 
İnternet Cafe 
Muses Lounge 
Resepsiyon 
Muses Bar 
Eros Bar Lounge
Leda Patio Bar 
Selene Bar 
Spa & Gym 
Jakuzi
Oscar’s Güzellik Merkezi
Agora Duty Free

Tek Kişi Fiyat Farkı / IA, IB, ID, IE, XA, XB, XD : %50
XFO, XF, SJO (Junior Suit - Görüş Alanı Kapalı), SJ (Junior Suit), S (Suit), SB (Balcony Suit) : % 100 
İki yetişkin yanındaki 16 yaşa kadar çocuklar sadece vergi öder: 91 €
ROS Kabinler promosyon kabinler olup; misafirlerin hangi kabin kategorisinde seyahat edecekleri gemi hareket tarihinden önce bildirilecektir.

Fiyata Dahil Olan Hizmetlerimiz:
Gemide 3 gece 4 gün “Herşey Dahil” konaklama.
Şov, animasyon vb. gemideki eğlence ve aktiviteler
Geminin havuz, fitness, lounge vb.
ortak kullanım alanları
Profesyonel Türkçe rehberlik hizmetleri
Bahşişler
Mikonos shuttle servis hizmeti

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetlerimiz:
Liman vergileri (91 €)
Liman şehirlerindeki ekstra turlar.
Limanlardaki transfer ve shuttle servis hizmetleri.
Kuru temizleme, oda servisi vb. tüm kişisel harcamalar
Seyahat güvence paketi
Yurtdışı çıkış harcı (15 TL) Vizesiz hizmet bedeli (50 €)

'HERŞEY DAHİL'
“Limitsiz İçecek Paketi”miz ile gemimizin 
tüm bar, restorant ve saşonlarından
temin edeceğiniz aşağıda belirtilen içeceklerle gemimizin keyfini çıkartabilirsiniz.

Viski, Votka, Cin, Rom, Tekila

Yukarıdaki tüm içecekler sizin seçiminiz olan karışımlarla servis edilebilir. (Kola, Limonata, Meyve Suyu vs.)

- Alkolsüz içecekler bardakta servis edilir. Kola, Diyet Kola, Limonata, Portakal Suyu, Tüm Karışımlar ve Meyve Suları
- Menüde bulunan çay ve kahveler
- Fıçı Bira ve Kutu Bira (Geminin seçimi)
- Tüm Alkolsüz Kokteyller
- Menüde “ücretsiz” olarak belirtilen tüm Alkollü Kokteyller
- Porto Şarabı, Sherry, Uzo, Aperatifler ve Likörler
- Köpüklü Şarap da dahil olmak üzere kadehte servis edilen
Kırmızı, Roze ve Beyaz Şaraplar
- Günün Özel Kahvesi
- Günün Kokteyli
- Alınacak Şişe Şarap ya da Şampanya liste fiyatı üzerinden indirimli servis edilir (Geminin seçimi dahil değildir)
- Büyük şişe su liste fiyatı üzerinden indrimli olarak sunulur.
- Küçük şişe su pakete dahildir.


ÖNEMLİ BİLGİLER:
Belirtilen fiyatlar EURO cinsinden olup, fiyatlar 2 kişilik kabinde vergi dahil kişi başıdır. Fiyatlar hazırlandığı zaman geçerli olan masraflar esas alınarak hesaplanmıştır.
Yakıt fiyatları, döviz dalgalanmaları ve benzeri fiyat değişiklikleri durumunda yukarıdaki fiyatlarda değişiklik yapma hakkımız saklıdır. Programda belirttiğimiz gemi, transfer, vb. hizmet sağlayıcılarından kaynaklı herhangi bir değişiklikte (saatler, limanlar, vb.) Karavancruises sorumlu değildir ve programın genel yapısını ve içeriğini bozmadan değiştirme ve düzenleme yapma hakkını saklı tutar. Tur programına katılabilmek için en az 6 ay geçerliliği olan bir pasaport gerekmektedir. Pasaportunda Kıbrıs damgası bulunanlar Yunanistan’a giriş yapamazlar. Tur iptal şartları ve diğer hükümler sözleşmemizdeki gibi geçerlidir. Liste fiyatları TC vatnadaşları için geçerlidir.

GEMİ

Seyahate ilişkin Gemi Biletleri ve dahil olan uçuş bilgileri seyahate 1 hafta kala iletilmektedir. Katılımcılar bu biletleri ve detayında yer alan bilgilendirmeleri okumak ve kontrol etmekle yükümlüdür. 

1-Uçaklı programlarımızda Siba Turizm; havayolu ile yolcu arasında aracı konumunda olup, 28.09.1955 Lahey Protokolüne tabidir. Uçuş öncesinde saatler değişebilir ve tüm saatlerin hareket tarihlerinden 48 saat önce teyit edilmesi gerekmektedir. Uçağın ineceği şehre göre parkurlarda değişiklikler olabilir.
2-Programlarda hava alanında ya da limanlarda Siba Turizm görevlisi bulunmamakla birlikte turlara katılan kişiler için yapılması gereken Check-in ve boarding işlemleri kişisel işlemler olup, misafir tarafından uçak kalkışı öncesinde havalimanlarında ilgili havayolu kontuarlarında yada on-line olarak havayolu firmalarının internet sitelerinden, gemi kalkışlarında ise kalkıştan 48 önce ilgili gemi firmasının internet sitesi üzerinden ya da limanda ilgili firma kontuarından yapılması zorunludur.
3-Uçuşlarda oluşabilecek son dakika rötarları ve kapı değişiklikleri havaalanlarında sesli anons edilmekte ve alanda ki bilgi panolarında gösterilmektedir. Bu bilgiler kişiler tarafından takip edilmelidir.
4-Havayolu şirketleri tarafından yapılabilecek saat değişiklikleri ve olabilecek rötarlardan Siba Turizm sorumlu tutulamaz. 
5-Gemi firması gerekli gördüğü durumlarda mücbir sebepler ya da güvenlik nedeni ile tur güzergahı üzerinde değişiklik yapma hakkını saklı tutar. 
6-Tura katılım için Siba Turizm tarafından bildirilen saatlerde belirtilen havaalanında ya da limanda hazır bulunmayan, check-in ve boarding işlemlerini zamanında yaptırmayan, check-in ve boarding işlemlerini zamanında yaptıran ancak uçağa ya da gemiye binmeyen kişilerin seyahati gerçekleştirememelerinden Siba Turizm sorumlu değildir. Uçağı ya da gemiyi kaçıran kişilerin tura dahil olmaları için gerekli olacak gidiş-dönüş yeni uçak biletleri ya da gemiye ulaşabilecekleri limana ulaşımları ve gidilecek bölgedeki transferlerine dair oluşacak tüm masraflar kendilerine aittir.
7-Gemilerin limandan ayrılış saatleri ile ilgili bilgiler gemi içerisinde anons ya da bilgi panoları ile duyurulmaktadır. Misafirler bu bilgileri takip etmekle yükümlüdür. Gemi kalkışının kaçırılması durumunda gemiye farklı bir limandan binerek seyahate devam etmeleri için ya da seyahati yarıda keserek geri dönüşleri için oluşacak olan tüm masraflar kişiye aittir. Seyahatin yarıda kesilmesi durumunda bedel iadesi yapılamaz. 
8-Yurtdışı gezilerinde en az 6 ay süreli ve Yasal olarak geçerli pasaport olması mecburidir. Misafir pasaportlarının hasar görmemiş/yıpranmamış/yırtılmamış olması zorunludur. Kişilerin gidilecek ülkelere giriş için gerekli olan yasal yükümlülükleri yerine getirmeleri zorunludur.
9-Siba Turizm Yolcu ile konsolosluk arasında aracı konumundadır. Konsolosluk gerekli gördüğü durumlarda vize vermeme hakkına sahiptir, Yolcunun vize alamaması ile ilgili olarak Siba Turizm`un hiç bir sorumluluğu yoktur. Siba Turizm sadece Aracı kurum görevini üstlenmektedir. Şahsi vize başvurularında Siba Turizm’un herhangi bir yaptırımı ve sorumluluğu bulunmamaktadır. Tüketiciler bu şartları kabul ederek tura kayıt yaptırmışlardır.
10-Panoramik şehir turu, şehirlerin tanıtımı için düzenlenen 2-3 saat süreli turlardır. Şehir turları ve ekstra turlar, içeriği değişmemek şartıyla farklı günlerde düzenlenebilir. Ekstra tur fiyatları, içerik ve katılımcı sayısına göre değişiklik gösterebilir.
11-Programda ekstra olarak belirtilen geziler yeterli katılım olmaması halinde yapılamayabilir. Turların yapılamamasından Siba Turizm sorumlu tutulamaz. Yerel otoriteler tarafından gezilmesine, gidilmesine herhangi bir sebeple izin verilmeyen gezi ya da turlar yapılmaz. Bu gezi ya da turların yapılamamasından Siba Turizm sorumlu tutulamaz.
12-Tura iştirak eden kişilerin, şahsi eşyaları, çantaları, valizleri kendi sorumluluğunda olup, unutulan/kaybolan/çalınan eşyalardan Siba Turizm sorumlu değildir. Unutulan eşyaların bulunma durumlarında Ülkeye ve/veya kişiye ulaştırılması sırasında yapılan masraflar eşya sahibine aittir.
13-Siba Turizm, kategorisi aynı kalmak kaydıyla otel isimlerini değiştirme hakkını saklı tutar. 3-4 kişilik kabinlerde ilave yatak uygulaması olup, 3. Ve 4. yatak standart yataktan küçüktür. Fiyat listesinde belirtilen Çocuk fiyatları ancak çocuğun iki yetişkin yanında konaklaması durumunda geçerlidir.
14-Fiyatlarımıza tur programında belirtilen detaylar ve havalimanı ve liman vergileri dâhildir. Liman vergisi ücretleri programdaki fiyat listesinin en altında yer almaktadır ve kabin fiyatına eklenerek işlem yapılmaktadır. Gün içerisindeki kur değişimleri TL fiyatlara yansıtılmaktadır. Ödeme anındaki kurlar geçerlidir.
15-Tura katılan kişilerin seyahat sırasında yanlarında Seyahat Sigortalarını bulundurmaları gerekmektedir.
16-Turlar başka acente turları ile birleştirilebilir. Bu gibi durumlarda Siba Turizm misafirleri Siba Turizm sorumluluğundadır.
17-18 yaş altı reşit sayılmayan çocukların anne veya babalarından biri veya ikisi ile beraber tura katılmadığı durumlarda, tura katılım için gerekli olan muvaffakatnamelerin seyahat sırasında kişilerin yanında bulundurulması zorunludur.
19-Kişilerin tura katılımlarındaki sağlık sorunları, hamilelik durumu, sürekli kullanımda bulundukları ilaçlar ile ilgili raporları yanlarında bulundurmaları gerekmektedir.
20-Turun iptali durumunda vize ücreti iade edilmez.

Uçak Ulaşım Uyarılar
*2 yaş altı çocuklar için anne kucağında seyahat etme zorunluluğu vardır. Koltuk satılamaz. Her yetişkin için sadece 1 bebek ile seyahat edebilme hakkı vardır. 2 yaş üzeri çocuklar için koltuk alma zorunluluğu vardır. Bilet satış esnasında hatalı verilen doğum tarihleri chek-in esnasında fark edildiğinde hava yolu kuralları uygulanır. 
*28-35(dahil) hafta arası hamile yolcularımız için “uçak ile seyahatinde sakınca yoktur” ibaresi bulunan uçuştan en geç 7 gün önce alınmış doktor raporu gerekmektedir. 35. Haftadan sonraki hamile yolcular doktor raporu olsa dahi uçuşuna müsaade edilmemektedir. İkiz bebek bekleyen yolcular için bu süre 28 – 32(dahil) haftadır. 
*Uçak içerisinde evcil hayvan taşınmamaktadır. ( görme engelli yolcular eğitimli ve sertifikalı köpekleri ile kabin içinde seyahat edebilirler. )
*Hava alanında talep edilecek özel lift hizmetleri ile ilgili yolcu tarafından havayolu ile irtibata geçilmesi ve talep edilmesi gerekmektedir. 
*Uçuşlarla ilgili son dakika rötarlar ve kapı değişiklikleri hava yolu tarafından hava alanında belirlendiğinden yolculara alandaki bilgi panoları ( info board) ya da anonslar ile duyurulmaktadır. bu gibi bilgilendirmelerden Siba Turizm’un daha öncesinde bilgisi olması mümkün olmadığından yolcunun alanda bu uyarılara karşı dikkatli olması ve takip etmesi kendi sorumluluğundadır. 
*Hava yolları genel teamülünde bagaj hakki 15kg ile sınırlandırılmaktadır. Kabin içine alınan el bagajları ise 8kg ile sınırlıdır. Uluslar arası kurallara göre tüm uçuşlarda el bagajında 1 litrelik ağzı kilitli poşet içerisinde her biri en fazla 100ml.lik kaplarda sıvı, jel, aerosol taşınabilmektedir. Her yolcu sadece 1 tane poşet taşıyabilir. 
*Yolculun kişisel sebepleri ile kaçırdığı uçuşlardan, kişisel evrak eksikliği, hataları ya da hukuki problemleri nedeni ile uçuşunu gerçekleştirememesinden Siba Turizm sorumlu tutulamaz. 

Celestyal Cruises
Rezervasyonun kesinleştiği günden 61 gün öncesine kadar hiçbir ceza uygulanmamaktadır.
60-46 gün kala yapılan iptallerde toplam tutarın % 10’u 
45 – 31 gün kala yapılan iptallerde % 25
30 – 16 gün kala yapılan iptallerde % 50
15 – 08 gün kala yapılan iptallerde % 75 i 
Daha sonra yapılan iptallerde toplam tutarın %100 ü iptal cezası olarak tahsil edilir.


TUR KATILIM KOŞULLARIDIR MUTLAKA OKUYUNUZ

Yukarıda belirtilen Tur programını ve Tura katılım için belirtilen tüm koşulları, tüm katılımcılar adına okudum, imzaladım.
Ad Soyad :
Tarih :
İmza:


Fiyata Dahil Olan Hizmetlerimiz:
Gemide 3 gece 4 gün “Herşey Dahil” konaklama.
Şov, animasyon vb. gemideki eğlence ve aktiviteler
Geminin havuz, fitness, lounge vb.
ortak kullanım alanları
Profesyonel Türkçe rehberlik hizmetleri
Bahşişler
Mikonos shuttle servis hizmeti

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetlerimiz:
Liman vergileri (91 €)
Liman şehirlerindeki ekstra turlar.
Limanlardaki transfer ve shuttle servis hizmetleri.
Kuru temizleme, oda servisi vb. tüm kişisel harcamalar
Seyahat güvence paketi
Yurtdışı çıkış harcı (15 TL) Vizesiz hizmet bedeli (50 €)